Toyota Auris
Touring Sports 1.8 HYBRID AUT. + PANORAMA | CAMERA | NAVIGATIE | LED | DAB
Direct kopen, basisprijs: € 10.700,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.700,-
LEASEPRIJS: € 176,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.140,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota Auris |
|---|---|
| Uitvoering: | Touring Sports 1.8 HYBRID AUT. + PANORAMA | CAMERA | NAVIGATIE | LED | DAB |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 juli 2015 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 199.987 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 176,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.700,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GP-393-F |
| Motorinhoud: | 1.798 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.310 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.865 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 345 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 345 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- panoramadak
- afst. bed. voor centr. deurvergr.
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- extra getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- cruise control
- electronic climate controle
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- LED koplampen
- Safety-pakket
- dimlichten automatisch
- grootlichtassistent
- rijstrooksensor
- start/stop systeem
- verkeersbord detectie